İkinci El Golden Sense Nokta Dedektör

İkinci el Nokta Golden Sense alırken önce bize sorun, çünkü Türkiye’nin en büyük ikinci el dedektör pazarını yönetiyoruz. Yaygın şube ağımızla Golden Sense ikinci el cihazı alır, satar ve takas yaparız. Eğer elinizde metal bulucu varsa ve daha üst modeller almak istiyorsanız sıfır veya ikinci el olarak takas hizmetide sağlıyoruz. Profesyonel kullanıcılar her zaman bizi tercih ediyor. Çünkü ikinci el golden sense alımı yaparken teknik testlere tabii tutuyoruz. Ayrım özelliğine sahip olan bu cihazı, firmamız alırken genelde yorgun olmayanları alıyor. Ana beyni açılmamış temiz cihazlarımızı ikinci el dedektör bölümünde görebilirsiniz. Bu kısımda fiyat, marka modellere göre cihazlarımızı inceleyebilirsiniz.

İkinci El Golden Sense Alacaklara Hizmetlerimiz

  1. Kapıda Ödeme Seçeneği
  2. Kredi Kartına Taksit İmkanı
  3. Hizmet Öncesi Destek
  4. Hizmet Sonrası Destek: Cihaz Kullanımı, Teknik Destek
  5. Garantisi Devam Eden Ürünlerin Üretici Firmaya Gönderimi (Kargo ücreti cihaz sahibine aittir)
  6. Ek Başlık Seçeneği (Ek ücrete Tabiidir.)

Nokta Golden Sense Özellikleri

İkinci El Golden Sense

METAL AYRIMI
Golden Sense dedektör üstün metal ayrımına sahip bir dedektördür. Metalin cinsini hem farklı tonda seslerle hem de farklı renkte ışıklarla (LED) kullanıcısına bildirir. Golden Sense’in anlaşılabilir ve güvenilir ayrımı sayesinde karışık sayıları veya verileri takip etmeden tespit ettiğiniz metalin cinsini rahatlıkla görebilirsiniz.
SESSİZ ARAMA İMKANI
Piyasadaki birçok dedektör cihaza derinlik kazandırmak için koyulmuş ve arka planda sürekli olarak bulunan threshold (eşik) adı verilen bir sesle çalışır. Kullanıcı metal tespit ettiğini anlamak için bu seste oluşan ton farklılıklarını takip etmek zorundadır. Dolayısıyla, derinlik kazandırmak için koyulan bu sesi sürekli dinlemek hem kullanıcıyı rahatsız eder hem de metal tespitini güçleştirir.

Golden Sense dedektör ise fark yaratan teknolojisi ile hem threshold (eşik) sesi olmadan, sadece bir metal tespit ettiğinde uyarı sesi vererek hem de diğer cihazlardan daha derin arama imkanı sunar. Bu sayede çok sessiz, rahat ve daha derin bir kullanım imkanı sağlar.

KOLAY VE RAHAT KULLANIM
Golden Sense dedektör her türlü zeminde kolaylıkla kullanabileceğiniz bir sisteme sahiptir. Bu sistem sayesinde zemin ve hassasiyet ayarlarını saniyeler içerisinde yapacak, birçok dedektörde kullanılan karışık ayarların hiçbirine gereksinim duymadan hedefinize ulaşarak Golden Sense farkını keşfedeceksiniz.

İster boyuna asılarak isterseniz de kemere takılarak kullanılabilen sistem kutusu, hem arama kolunun ağırlığını azaltır hem de ayar düğmelerinin her an elinizin altında olmasını sağlayarak size çok daha rahat bir kullanım sunar.

UZUN BATARYA ÖMRÜ
Golden Sense dedektör her yerde rahatlıkla temin edebileceğiniz 8 Adet AA Alkalin pil ile çalışır ve 30 saate kadar arama yapma imkanı sunar.

İkinci el Golden Sense alacaklar bizimle güvende. Yaygın servis ağımız ve teknik destek ekimizle hizmetinizdeyiz. İkinci el Fors Gold modeline yanda bulunan linkten ulaşabilirsiniz.